0216 344 10 11 Üye Girişi Borçlu Ödeme Sayfası
Kurumsal
Ekibimiz
İcra Hukuku
İstihbarat
Call Center
İnsan Kaynakları
Faaliyet Alanımız

 

 

Patan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu , 2010 yılında İstanbul da faaliyete başlamış olup, genç ve dinamik ekibiyle kısa zamanda önemli tecrübelere imza atarak hızla büyümektedir. Hukuki ve ekonomik konularda dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden büromuz yeniliklere ve değişimlere açık vizyonu ile müvekkillerine sunduğu hizmetlerin kalitesini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

Büromuz  ağırlıklı olarak İcra-İflas Hukuku olmak üzere ,Bankacılık,Ticaret,Aile ,Miras  ,İş ve Sosyal Güvenlik ,Gayrimenkul ve Ceza Hukuku alanlarında uzman ekibiyle müvekkillerine hukuki danışmanlık, alacaklarının tahsilatı,dava takibi ve  diğer yasal takip hizmetleri vermektedir

 

Büromuz verilen danışmanlık hizmetleri ile bağlantılı olarak hukukun her alanında çok sayıda icra takibi, dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini  tecrübeli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Büromuz uzman kadrosu  ile her türlü çek,senet,sözleşme,aidat,fatura vb. tahsilatını sonuca odaklı sistematik olarak yapmaktadır.

 

Hukuki alanlardaki ihtiyaçlarınıza,en etkili çözüm deneyimlerimizi paylaşma dileklerimizle...

 

 

Patan Hukuk & Danışmanlık Bürosu

Han Plaza Alemdağ Cd. No:418-3 (noter üstü) Ümraniye-İstanbul 0216 344 10 11 0216 344 10 11 info@patan.av.tr
:
Patan Hukuk © 2015. Tüm Hakları Saklıdır. | www.patan.av.tr Tasarım : İns WEB