0216 344 10 11 Üye Girişi Borçlu Ödeme Sayfası
Kurumsal
Ekibimiz
İcra Hukuku
İstihbarat
Call Center
İnsan Kaynakları
Birimlerimiz

PERSONEL BİRİMLERİ

 

GENEL KOORDİNATÖR

Görev Tanımı : Ofis ile müvekkil firmalar arası iletişimi sağlar. Ofis genel raporlarını inceler ve gerekli işlemlerin yapılması için ofis müdürü ile değerlendirmeler yapar.

 

OFİS MÜDÜRÜ

Görev Tanımı : Ofisin işleyişinden sorumludur. Tahsilat çalışmaları ve sonuçları konusunda personel ile gerekli çalışmaları yaparak hedefe ulaşılmasını sağlar.

 

CALL CENTER ( ARAMA-UZLAŞMA PERSONELİ ) BİRİMİ

Görev Tanımı : Borçlu ile uzlaşma sağlamaya çalışan personel alacak tahsilatında ve ikna konusunda her türlü psikolojik ve sosyolojik ofis içi eğitimden geçmiş olup borçlunun psikolojisini anlayarak  uzlaşmaya davet eder.

 

UYAP İSTİHBARAT ARAŞTIRMA BİRİMİ

Görev Tanımı : Borçlunun  UYAP(Ulusal Yargı Ağı Projesi) üzerindeki telefon, adres, tapu, araç, sgk gibi yasal olarak edinebileceği bilgilerini araştırarak ilgili personel birimlerine aktarır.

 

ADRES ARAŞTIRMA VE GÖRÜŞME BİRİMİ

Görev Tanımı : Adreslere giderek  borçlularla rızaları dahilinde görüşür,uzlaşmaya davet eder,borçlu evde bulunmazsa kapısına borca ilişkin bilgilendirme yazısı yapıştırır.

 

ADLİYE BİRİMİ

Görev Tanımı : İcra takip dosyalarını hazırlar,doysa durumlarını takip eder ve raporlar , haciz işlemlerinin hazırlanmasını sağlar.

 

RAPORLAMA BİRİMİ

Görev Tanımı : Ofisin her türlü verilerini, borçlu hakkındaki son durumu raporlar ve ilgililere ulaştırır.

 

Patan Hukuk Bürosu personeli ; her branşta birimleşir. Birim personellerini de biriminde uzmanlaştırarak eğitimden geçirir.

Han Plaza Alemdağ Cd. No:418-3 (noter üstü) Ümraniye-İstanbul 0216 344 10 11 0216 344 10 11 info@patan.av.tr
:
Patan Hukuk © 2015. Tüm Hakları Saklıdır. | www.patan.av.tr Tasarım : İns WEB