0216 344 10 11 Üye Girişi Borçlu Ödeme Sayfası
Kurumsal
Ekibimiz
İcra Hukuku
İstihbarat
Call Center
İnsan Kaynakları
Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçiler,

Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve materyal Patan Hukuk & Danışmanlık tarafından  bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Burada bulunan hiçbir bilgi hukuki tavsiye niteliğinde değildir.  Bu bilgilerin iletilmesi hiçbir şekilde avukat müvekkil ilişkisi yaratmaz. Bu bilgiler en son hukuki durumu  yansıtmayabileceğinden okuyucular bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler.

Patan Hukuk & Danışmanlık Bürosu´nun internet sitesinin ziyaret edilmesi, herhangi bir bilginin  indirilmesi ve e-mail yolu ile tarafımıza her türlü bilginin sunulması aşağıda yer alan kurallara tabidir.

Ziyaret ve Kullanım Kuralları

Bu internet sitesine giren ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanım Kuralları koşullarına uymayı taahhüt eder. 

1. Bu internet sitesindeki bilgiler Türkiye Barolar Birliği´nin Meslek Kurallarına sıkı sıkıya bağlı ve  özellikle reklam yasağına uygun şekilde tasarlanmaya çalışılmıştır. Bu site, reklam veya iş geliştirme  ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz. 

2. Bu internet sitesindeki tüm dosya ve bilgiler ´ Patan Hukuk & Danışmanlık Bürosu’na aittir. Bu  internet sitesinde bulunan yazılı materyal ve bilgi ve Büro logosuna ilişkin fikri haklar Büroya ait  olup, Patan Hukuk & Danışmanlık Bürosu yetkililerinin yazılı onayı olmadıkça kopyalanamaz ve kullanılamaz.

3-Web sitemiz ve sitede yer alan bilgiler, hukuki mütalaa verilmesi ya da avukatlık ilişkisi kurulması  için bir davet veya öneri değildir. Çalışma şartlarımız hakkında mutabakat sağlanarak işin kabul  edildiği tarafımızdan açıkça beyan edilmediği sürece bu site vasıtasıyla Büromuzla irtibat kurulması,  hukuki hizmet talep edilmesi veya hukuki işlem talimatı verilmesi Büromuz ile avukat - müvekkil ilişkisi  kurmaz. Büromuzun herhangi bir işi kabul etmesi için öncelikle mevcut müvekkillerimiz ve işlerimiz ile ilgili olarak herhangi bir menfaat çelişkisi olmaması şarttır.

4. Bu internet sitesine link yaratmak, büronun açık izni bulunmadıkça kesinlikle yasaktır.

5. Bu sayfada bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı ya da tarafımıza faks veya e-mail yolu  ile bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde büronun varolan müvekkilleri ile benzer şekilde bir avukat-müvekkil  ilişkisi oluşturmayacaktır. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari  amaçlarla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. Patan Hukuk & Danışmanlık Bürosu bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumluluk kabul etmemektedir.

 

PATAN HUKUK & DANIŞMANLIK BÜROSU

 

 

Web sayfası ile ilgili öneri ,şikayet ve eleştirilerinizi  sikayet@patan.av.tr  mail adresinden bizlere iletebilirsiniz.

Han Plaza Alemdağ Cd. No:418-3 (noter üstü) Ümraniye-İstanbul 0216 344 10 11 0216 344 10 11 info@patan.av.tr
:
Patan Hukuk © 2015. Tüm Hakları Saklıdır. | www.patan.av.tr Tasarım : İns WEB